LCMCG321611T160NG
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LCMCG321611T160NG
JLCPCB Part #
C6889393
Package
1206
Description
1 12mΩ 16Ω@100MHz 4A ±30% 1206 Ferrite Beads ROHS