LCMCG201208T8R0NG
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LCMCG201208T8R0NG
JLCPCB Part #
C6216757
Package
0805
Description
1 8mΩ 8Ω@100MHz 0805 Ferrite Beads ROHS