LCMCA160808T230NG
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LCMCA160808T230NG
JLCPCB Part #
C6583947
Package
0603
Description
1 23Ω@100MHz 7mΩ 0603 Ferrite Beads ROHS