LCDND4040WKT1R5MM
MFR.Part #
LCDND4040WKT1R5MM
JLCPCB Part #
C7295381
Package
1616
Description
1.5uH 35mΩ 4.1A 7A AEC-Q200 ±20% 1616 Power Inductors ROHS