LCDND4040MKT1R2MF
MFR.Part #
LCDND4040MKT1R2MF
JLCPCB Part #
C6650719
Package
1616
Description
1.2uH 3.5A 4.2A 41mΩ AEC-Q200 ±20% 1616 Power Inductors ROHS