LBRNJ10165GL220MN
MFR.Part #
LBRNJ10165GL220MN
JLCPCB Part #
C6583756
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
22uH 3.1A 3.1A 35mΩ ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS