LBRNJ10165GL100MN
MFR.Part #
LBRNJ10165GL100MN
JLCPCB Part #
C6583754
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
10uH 17.4mΩ 4.66A 5.2A ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS