LBRNJ10155GL6R8NN
MFR.Part #
LBRNJ10155GL6R8NN
JLCPCB Part #
C5750474
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
15.9mΩ 4.98A 6.8uH 6A ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS