LBRNJ10145GL5R6NN
MFR.Part #
LBRNJ10145GL5R6NN
JLCPCB Part #
C6216609
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
18.1mΩ 4.45A 5.6uH 5.85A ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS