LBRNJ10145GL2R2NN
MFR.Part #
LBRNJ10145GL2R2NN
JLCPCB Part #
C5662428
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
2.2uH 6.64A 8.5mΩ 8.91A ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS