LBRNJ10145GL221MN
MFR.Part #
LBRNJ10145GL221MN
JLCPCB Part #
C6285907
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
220uH 510mΩ 780mA 910mA ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS