LBRNJ10145GL1R0NN
MFR.Part #
LBRNJ10145GL1R0NN
JLCPCB Part #
C5750462
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
12.54A 1uH 4.9mΩ 8.9A ±30% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS