LBRNJ10145GL151MN
MFR.Part #
LBRNJ10145GL151MN
JLCPCB Part #
C7295258
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.11A 150uH 350mΩ 860mA ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS