LBRNJ10145GL100MN
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LBRNJ10145GL100MN
JLCPCB Part #
C5750458
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
10uH 27mΩ 3.1A 4.22A ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS