LBR2518T101KV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LBR2518T101KV
JLCPCB Part #
C1330114
Package
1008
Description
1.89Ω 100uH 80mA AEC-Q200 ±10% 1008 Power Inductors ROHS