LBR2012T220K
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LBR2012T220K
JLCPCB Part #
C223271
Package
0805
Description
1.3Ω 100mA 22uH Wirewound Inductor ±10% 0805 Power Inductors ROHS