LBR2012T100K
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LBR2012T100K
JLCPCB Part #
C223269
Package
0805
Description
10uH 150mA 468mΩ Wirewound Inductor ±10% 0805 Power Inductors ROHS