LBMGA321616T221NG
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LBMGA321616T221NG
JLCPCB Part #
C6890039
Package
1206
Description
1 20mΩ 220Ω@100MHz 4A ±30% 1206 Ferrite Beads ROHS