LBC3225T4R7MR
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LBC3225T4R7MR
JLCPCB Part #
C223415
Package
1210
Description
100mΩ 4.7uH 680mA Wirewound Inductor ±20% 1210 Power Inductors ROHS