LBC2518T100M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LBC2518T100M
JLCPCB Part #
C223348
Package
1008
Description
10uH 360mΩ 375mA ±20% 1008 Power Inductors ROHS