LBC2016T1R0M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LBC2016T1R0M
JLCPCB Part #
C223290
Package
0806
Description
100mΩ 1uH 690mA Wirewound Inductor ±20% 0806 Power Inductors ROHS