LBC2012T4R7MV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LBC2012T4R7MV
JLCPCB Part #
C2049321
Package
0805
Description
295mA 4.7uH 500mΩ AEC-Q200 ±20% 0805 Power Inductors ROHS