LB2518T1R5M
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LB2518T1R5M
JLCPCB Part #
C223310
Package
1007
Description
1.5uH 405mA 70mΩ ±20% 1007 Power Inductors ROHS