LAYPH10060DL101MGA
MFR.Part #
LAYPH10060DL101MGA
JLCPCB Part #
C6074388
Package
SMD,10.1x10mm
Description
1.4A 100uH 169mΩ 930mA AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS