LAYPH06045DL4R7NGA
MFR.Part #
LAYPH06045DL4R7NGA
JLCPCB Part #
C6072423
Package
SMD,6.3x6mm
Description
2.3A 20mΩ 3.1A 4.7uH AEC-Q200 ±30% SMD,6.3x6mm Power Inductors ROHS