LAO-35V822MS35PX#B
MFR.Part #
LAO-35V822MS35PX#B
JLCPCB Part #
C399522
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 25mm 35V 40mm 8200uF ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS