LAO-35V472MS35PX#B
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LAO-35V472MS35PX#B
JLCPCB Part #
C4154859
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.8A@120Hz 25mm 35V 40mm 4700uF ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS