LAMGL160808T102RD
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LAMGL160808T102RD
JLCPCB Part #
C6072392
Package
0603
Description
1 1kΩ@100MHz 350mΩ 500mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS