LA5-50V472MS33#B
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LA5-50V472MS33#B
JLCPCB Part #
C2980575
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 25mm 30mm 3A@120Hz 4700uF 50V ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS