LA5-200V222MS47#B
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
LA5-200V222MS47#B
JLCPCB Part #
C3039847
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 200V 2200uF 30mm 50mm 6.16A@120Hz ±20% Plugin,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS