HK21254N7S-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
HK21254N7S-T
JLCPCB Part #
C7201208
Package
0805
Description
12@100MHz 200mΩ 3.5GHz 300mA 4.7nH 0805 Inductors (SMD) ROHS