HK16082N2S-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
HK16082N2S-T
JLCPCB Part #
C222662
Package
0603
Description
2.2nH 300mA 60mΩ 6GHz 8@100MHz Multilayer inductor 0603 Inductors (SMD) ROHS