HK160810NK-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
HK160810NK-T
JLCPCB Part #
C2048150
Package
0603
Description
10nH 12@100MHz 160mΩ 3.4GHz 300mA ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS