FK2125TZ101C500T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
FK2125TZ101C500T
JLCPCB Part #
C1533991
Package
0805
Description
1 100mA 100Ω@100MHz 2Ω 0805 Ferrite Beads ROHS