FBTH1608HL300-T
MFR.Part #
FBTH1608HL300-T
JLCPCB Part #
C3764465
Description
-40℃~+150℃ 1 20mΩ 2A 30Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS