FBTH1608HE221-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
FBTH1608HE221-T
JLCPCB Part #
C1534012
Package
0603
Description
1 1.25A 220Ω@100MHz 70mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS