FBMJ4516HS720NT
MFR.Part #
FBMJ4516HS720NT
JLCPCB Part #
C92890
Package
1806
Description
-40℃~+125℃ 1 6A 72Ω@100MHz 7mΩ ±30% 1806 Ferrite Beads ROHS