FBMJ3216HM380NT
MFR.Part #
FBMJ3216HM380NT
JLCPCB Part #
C92885
Package
1206
Description
-40℃~+125℃ 1 38Ω@100MHz 5mΩ 6A ±30% 1206 Ferrite Beads ROHS