FBMJ2125HM330-TV
MFR.Part #
FBMJ2125HM330-TV
JLCPCB Part #
C2661764
Package
0805
Description
-40℃~+125℃ 1 33Ω@100MHz 4A 8mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS