FBMJ2125HM210NTV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
FBMJ2125HM210NTV
JLCPCB Part #
C2662032
Package
0805
Description
1 21Ω@100MHz 4mΩ 6A ±30% 0805 Ferrite Beads ROHS