FBMJ1608HM180NTR
MFR.Part #
FBMJ1608HM180NTR
JLCPCB Part #
C2661511
Package
0603
Description
-40℃~+125℃ 1 18Ω@100MHz 4mΩ 7.5A ±30% 0603 Ferrite Beads ROHS