FBMH3225HM601NTV
MFR.Part #
FBMH3225HM601NTV
JLCPCB Part #
C2661804
Package
1210
Description
-40℃~+125℃ 1 3A 42mΩ 600Ω@100MHz ±30% 1210 Ferrite Beads ROHS