FBMH3225HM202NT
MFR.Part #
FBMH3225HM202NT
JLCPCB Part #
C2661428
Package
1210
Description
-40℃~+125℃ 1 1.2A 130mΩ 2kΩ@100MHz ±30% 1210 Ferrite Beads ROHS