FBMH3216HM221NTV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
FBMH3216HM221NTV
JLCPCB Part #
C2880354
Package
1206
Description
-40℃~+125℃ 1 20mΩ 220Ω@100MHz 4A ±30% 1206 Ferrite Beads ROHS