FBMH2012HM221-TV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
FBMH2012HM221-TV
JLCPCB Part #
C515369
Package
0805
Description
-40℃~+125℃ 1 220Ω@100MHz 2A 60mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS