FBMH1608HM601-T8
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
FBMH1608HM601-T8
JLCPCB Part #
C3716823
Package
0603
Description
1 170mΩ 600Ω@100MHz 0603 Ferrite Beads ROHS