FBMH1608HM331-T
MFR.Part #
FBMH1608HM331-T
JLCPCB Part #
C92879
Description
-40℃~+125℃ 1 1.2A 130mΩ 330Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS