FBMH1608HL121-TV
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
FBMH1608HL121-TV
JLCPCB Part #
C515365
Package
0603
Description
-40℃~+125℃ 1 120Ω@100MHz 130mΩ 800mA ±40% 0603 Ferrite Beads ROHS