FBMH1608HL121-T
Extended
Manufacturer
Taiyo Yuden
MFR.Part #
FBMH1608HL121-T
JLCPCB Part #
C2661477
Package
0603
Description
1 1.2A 120Ω@100MHz 130mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS