EST1060T471MDGA
MFR.Part #
EST1060T471MDGA
JLCPCB Part #
C7275484
Package
SMD,10.1x10mm
Description
470uH 650mA 650mA 930mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10mm Power Inductors ROHS